Haberler » Yayındakiler
Ara
Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Ayakkabı ve Moda Tasarım Merkezi'nin proje imza törenine katıldı.
Adana Ticaret Odası toplantı salonunda Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe Başkanlığında, komite üyelerinin yoğun katılımıyla Müşterek Meslek Komitesi toplantısı gerçekleştirildi.
İkincisi, bu yıl 12-13-14 Ekim tarihlerinde “Gelenekselin Gücü Adına” temasıyla Adana Merkez Park’ta düzenlenecek olan Adana Lezzet Festivali’nin basın toplantısı gerçekleştirildi.
Adana Ticaret Odası'nın 6. Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı İsmail Acı Başkanlığında Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bölgemizde tekstil ve konfeksiyon sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerimizi istihdama yönelik devlet destekleri hakkında bilgilendirmek, bu imkanlardan daha fazla faydalanmalarını sağlayabilmek için Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim Vakfı (ATOSEV) Tesisleri'nde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Adana Ticaret Odasında düzenlenen, bilgilendirme toplantısına, Özbekistan Tarım Komisyonu Başkanı ve Ceviz Üreticileri İhracatçıları Derneği Başkanı Kemal Abdullaev, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, ATO Üyeleri ile dernek heyeti katıldı.
İktisadi Kalkınma Vakfı’nın Genel Kurulu Gerçekleştirildi. Genel Kurula katılan ATO Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, yapılan seçimlerle İKV Yönetim Kurulu Üyeliğine ve Muhasip Üyeliğine yeniden seçildi.
Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe beraberinde kendisine eşlik eden, Başkan Yardımcısı Yücel Bayram, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Karaca, 9. Grup Meclis Üyeleri ve Komite Üyeleriyle birlikte tekstil sektöründe faaliyet gösteren üyeleri ziyaret etti.
Adana Ticaret Odası iç ve dış paydaşların katılımıyla gün boyunca süren ve gelecek 4 yılın stratejik planının yapıldığı bir çalışmaya imza attı.
ATO’nun yenilenen seçimlerinin ardından oluşan 110 kişilik Meclisi, ilk toplantısını İsmail Acı Başkanlığı’nda gerçekleştirdi.
Sayfa:İlkÖnceki1234SonrakiSon
Powered by macikkar