Haberler » Yayındakiler
Ara
Adana Ticaret Odası Haziran ayı olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı İsmail Acı Başkanlığında, Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Adana Ticaret Odası'nın 2019 yılı ihracatı destek programları kapsamında ayakkabı ve tekstil meslek gruplarının hedef ülkeler olarak belirlediği, Almanya’nın Berlin ve Polonya’nın Varşova ve Lodz şehirlerine ATO heyetince ön inceleme ziyaretinde bulunuldu.
Adana Ticaret Odası Mayıs ayı olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı İsmail Acı Başkanlığında, Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
NİSAN AYI MECLİS TOPLANTIMIZ YAPILDI.. 02 Mayıs 2019 Perşembe
Adana Ticaret Odası Nisan ayı olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkan Vekili Murat Birkan Işık Başkanlığında, Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Çin’in Ningbo kenti yöneticileri ve işadamlarından oluşan heyet, ticari ve sosyo-kültürel ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla temaslarda bulunmak üzere Adana Ticaret Odası’nı ziyaret etti.
İş ve hukuk dünyasının son günlerde en önemli konusu haline gelen “Dava Şartı Arabuluculuk ve Uygulamaları” Adana Ticaret Odası, Adana Barosu, Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı işbirliğinde, Adana Ticaret Odası’nda bir sempozyumla ele alındı.
Kentimize yeni ihracatçı iş insanları kazandırmak amacıyla yoğun çalışmalar sürdüren Adana Ticaret Odası, Ticaret Bakanlığı bürokratlarının katılımıyla devletin ve ATO’nun ihracatçılara sağladığı desteklerin detaylarıyla anlatıldığı “İhracatta Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı” düzenledi.
MART AYI MECLİS TOPLANTIMIZ YAPILDI.. 01 Nisan 2019 Pazartesi
Adana Ticaret Odası Mart ayı olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkavekili Murtaza Kılçık Başkanlığında, Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Adana Ticaret Odası altı ayda bir düzenlediği Müşterek Komite Toplantısı, Atila Menevşe Başkanlığında gerçekleştirildi.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, SGK ve İŞKUR İl Müdürlükleri, TOBB’a bağlı; Odamız, Ceyhan, Kozan Ticaret Odaları ve Borsaları ile Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası ve Adana Organize Sanayi Bölgesi ev sahipliğinde İstihdam Seferberliği 2019” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Sayfa:İlkÖnceki1234SonrakiSon
Powered by macikkar