Haberler » Haber Arşivi
Ara
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu ve İstanbul Modern işbirliği ile düzenlenen “Geleceğin Genç Tasarımcıları Atölyesi”ni ziyaret ederek çocukların tasarımlarını inceledi.
Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu, KOSGEB Adana Hizmet Merkezi Müdürlüğü görevine başlayan Mücahit Alper Karcı’yı ziyaret ederek, desteklerden etkin yararlanılabilmesi için daha fazla işbirliği yapılması gerektiğini bildirdi.
Odamız, 2017 yılının son Meclis toplantısını Tarkan Kulak Başkanlığı’nda gerçekleştirdi.
Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan ve Vakıfbank Adana Bölge Müdürü Akgün Koç, ATO Başkanı Atila Menevşe’yi ziyaret ederek bölge ekonomisinin gelişimine ilişkin görüş alış verişinde bulundular.
İstihdam Seferberliği Ödül Törenine, Türkiye’nin dört bir tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gelen 2000 kişi civarında Oda-Borsa üyesi ve iş dünyası temsilcisi katıldı.
KASIM AYI MECLİS TOPLANTIMIZ YAPILDI. 04 Aralık 2017 Pazartesi
Adana Ticaret Odası’nın Tarkan Kulak başkanlığında gerçekleşen Kasım ayı Meclis toplantısı öncesinde, ATO Danışmanı Prof. Dr. Nejat Erk tarafından, “Türkiye Ekonomisinin 2017 Yılı Değerlendirmesi ve 2018’e Bakış” konulu bir sunum gerçekleştirildi.
“Çin Ülke Sohbet Toplantısı” Odamız ev sahipliğinde düzenlendi.
TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu, olağan genel kurulu ve Girişimcilik Haftası etkinlikleri için Adana Sanayi Odası’nda toplandı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Atila MENEVŞE, 16 Kasım 2017 Perşembe günü BloombergHT televizyon kanalında yayınlanan “Çıkış Yolu” programına konuk oldu.
Adana Ticaret Odası tarafından ikincisi gerçekleştirilen, “2017 Yılı İhracat Hamlesi Programı”nı tamamlayan 36 kursiyere düzenlenen bir törenle sertifikaları dağıtıldı.
Sayfa:İlkÖnceki1234567227228229SonrakiSon
Powered by macikkar